Bebek Aksesuar  

Tekstil ürünlerinde en çok tercih edilen ve alınması ihtiyaç olan ürün türü, bebek ürünleridir. Bebek ürünlerinin içeriğinde tabi ki vazgeçilmez olanların başında bebek aksesuar ürünleri gelmektedir. Miniklerin dünyasına zarafet katan bu elegan tasarımlar haliyle ebeveynlere eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar.

Özellikle seçim esnasında bebek sağlığı adına doğrudan temas sağlayan ürünler olduğu için dikkatli seçimi önem arz eder. Bu sebeple Patique aksesuarları tüm bebeklere uygun biçimde %100 organik pamuk üretim ile imal edilmektedir. Tüm ürünler bebek sağlığı öncelik tutularak doğanın renkleriyle harmoni halinde tasarlanmıştır.

Kız ve erkek bebek aksesuarları, zarafetin kodlarını bir arada barındırıyor. Her bir ürün, ince bir bakış açısı ile zamansız görünümler sunuyor.

Sürdürülebilir üretim anlayışı sayesinde üretimi gerçekleşen organik ürünler daima bebek sağlığını düşünerek üretilmektedir. Bu sebeple bebek eldiven, bebek bere gibi ürünlerin tümünde bebek sağlığını tehdit etmeyecek içerikler kullanmaya özen gösteriyoruz. Patique ürünlerindeki GOTS sertifikası sayesinde ürünlerin tümü %100 organik pamuk üretim ile sizlere sunuluyor. Yani ebeveynler bu doğal içeriklere sahip ürünleri gönül rahatlığıyla alabilirler.  

 

Şık Tasarım Erkek Bebek Aksesuar Ürünleri   

 

Bebekler için üretilen tüm ürünlerde cinsiyet üzerine odak bulunan çeşitli detaylar bulunmaktadır. Bunlar üründen ürüne değişkenlik gösteren renk, stil ve desenler olarak tasarımlara yansır. Erkek bebek aksesuar için tercih edilen hâkim olan renk tonları genellikle doğadan ilham alınarak düzenlenmiştir. Özellikle soft renkler tercih edilmiştir. Sonuç olarak hem doğal hem de estetik bir tarz ortaya çıkmıştır.

Bebek aksesuar ürünlerinin üretiminde, hiçbir inorganik katkı malzemesi kullanılmamaktadır. Çünkü Patique tasarımlarda zamansız bir esinti yakalamak kadar bebek sağlığını da ön planda tutuyor. Organik tekstil standartlarına uygun biçimde üretilen ürünlerin kalitesi de buna dayandırılmaktadır. Bu kalite standardı anlayışıyla ortaya çıkan işçilik hem ebeveynleri hem de bebekleri mutlu edecek güzelliktedir. Berelerde beklenen yumuşaklık aynı şekilde bebek eldiven tasarımı ve üretimi üzerinde de uygulanmaktadır. Bu sebeple bebeklerin yaşadıkları deneyim anne kucağındaki hissi yaratmaktadır.

 

Doğadan Esin Alan Kız Bebek Aksesuar Ürünleri   

 

Patique internet mağazasına girdiğinizde göze çarpan ilk ürünler genellikle bebek aksesuar ürünleridir. Bunların en büyük sebeplerinden birisi de tasarım ve renk açısından göz alıcı olmasıdır. Özellikle kız bebekler için tasarlanmış kız bebek aksesuar ürünleri dikkat çekici güzelliktedir. Ayrıca yumuşak dokusu ile ebeveynlerin dikkatini çeker.

Ürünlerin özenli tasarımı ve stili dikkat çeker. Genellikle tarz olarak açık bir yapıya sahip olan ürün portföyünde birinci odak noktası hassasiyettir. Bundan dolayı bebeklerin hassas dünyası için organik pamuk üretimi desteklenerek üretim sağlanmaktadır.

Aksesuarların ürün çeşitliliği sayesinde ebeveynler birden fazla bebek aksesuar ürünü ile ayrı bir tarz yaratabilmekte. Tercih edilen bebek kıyafeti her ne olursa olsun ona uygun bir aksesuar ürünü Patique'te sizleri bekliyor.  

 

Patique Bebek Bere ve Şapka Modelleri  

 

Patique, bebek bere ve şapka modelleri, organik pamuk üretimi olması sebebiyle yaşattığı yumuşak deneyim bebekler için en uygun seçimdir. Doğada bulunan nefes kesici güzellikteki renklerin nasıl işlendiğine kendiniz yakından şahit olacaksınız.  

Bebek sağlığına uygunluk tüm Patique ürünlerinde aranan ilk şarttır. Bu zarif renk detayları ve organik ürün tasarımları birleştiğinde ise ortaya bebeklere en uygun ürünler çıkmaktadır. Patique bebek aksesuar ürün üretiminde, bu uygunluk göz önüne alınır.  

%100 organik pamuktan üretim ile bebek sağlığı; zarif ve soft tasarımlar ile ebeveynler için Patique favori markanız olmaya hazır.

Patique ürünlerinde, organik üretime ürün içerisinde kullanılan etiket sisteminden başlayarak en son paketleme aşamasına kadar dikkat edilmektedir. Patique flora teması ile ebeveynlere eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Hem bebeğinizin sağlığını düşünüyor hem de rafine bir tarza sahip olmasını istiyorsanız, Patique ile tanışma zamanınız gelmiş demektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR